İç Mekan Kaplamaları

Metal kaplamaların çok yönlülüğü, sınırsız uygulama imkanı ile işlev, biçim ve stili harmanlar.

Metal kaplamalar, tavanlar, duvar kaplamaları, kolon kaplamaları, merdivenler, bölmeler ve korkuluklar olarak çok çeşitli kullanım alanlarında değerlendirilebilir. İç mekan kaplamaları metal gibi yangına dayanıklılık ile güvenlik ve koruma sağlarken, aynı zamanda tavan ve duvar uygulamalarında akustik kontrol sağlar.

 

Kasso, bu uygulamalar için genişletilmiş, delikli, desenli kesim ve 3d yüzeyli metaller ile öne çıkarken güvenliği sağlamak için montaj donanımları, bağlantı elemanları, taşıyıcı profiller ve aksesuarlar gibi standart veya tamamen özel tasarlanmış kurulum yöntemleri ile montaja hazır sistemler sunmaktadır.

Akustik

Çoklu standartlardan ve projeye özel hususlardan büyük ölçüde etkilenen tavan sistemlerinin akustik başarısı, dikkatli malzeme seçimi, dengeli bir yaklaşım, uzman kurulum ve imalat şirketleri, mimarlar, akustik mühendisleri arasındaki özel ekip çalışmasını birleştirir. Projeniz için optimize edilmiş verimlilikle doğru akustik çözümü bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Akustik