Endüstri

KASSO’nun delikli ve genişletilmiş metal ürünleri çok sayıda potansiyel endüstriyel uygulamada tarım, enerji, otomotiv, kimya endüstrilerinde kullanım alanına sahiptir.

 

KASSO, gıda sektöründe filtreleme ve pişirme ekipmanlarında, elektrik santrallerinde koruyucu kabin uygulamalarında, ulaşım sektöründe araç taşıyıcı treylere kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir ve geniş bir ürün paleti  sunmaktadır. Gereksinimlerinize göre ürünler sunmak için bilgi, uzmanlık, makine parkuru, ekipman ve malzemelerle endüstri alanında ürün sağlamaya devam etmekteyiz.

 

Gıda / Tarım

Tarım endüstrisinde, delikli malzemeye olan ihtiyaç, tahıl ayırma ve kurutmadan, özel uygulamalar için eleklere ve tarım makineleri için parçalara kadar çeşitlilik göstermektedir.  Gıda endüstrisi için delikli metal, hava akışını yönlendirme, sıvıları kontrol etme ve nesneleri yönlendirme gibi birçok zorluğa çözüm sağladığı için gıda hazırlama endüstrisi için mükemmel bir malzemedir. Kurutma, yıkama, ısıtma, soğutma, sterilize etme veya karıştırma için; delikli metal kullanılabilir. Teknik ve ekonomik koşullar göz önünde bulundurularak herbir uygulama için uygun geçirgenlik, malzeme seçeneği, geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Gıda / Tarım
Enerji

Enerji

Enerji tasarrufu, enerji dağıtım sektöründe sürekli gelişimi gerektirir. Alternatif kaynak arayışı yeni teknolojiler gerektirir: kabinler, kalkanlar, korumalar, katalizörler genellikle işlenmiş metal destek ürünlerine ihtiyaç duyar. Bu tip kabinler, motorları toz, yağmur, kum, kardan korur, ekipmanların ömrünü uzatır ve ses seviyesini düşürür; bu sayede sürdürülebilir ve çevre dostu bir çözüm sunar.

Otomotiv / Lojistik

Araçların performansını iyileştirmek için sürekli araştırma, endüstri için giderek daha nitelikli çözüm ihtiyaçları oluşturmaktadır. Ürünlerimiz, otomotiv sektöründe, fabrikalardan, distribütörlerden, bayilerden, limanlara taşımalarda kullanılan otomobil taşıyıcı treylerde ve tankerler üzerinde uygulanan bakım platformlarında kaydırmaz nitelikte patlatılmış perfore paneller gibi birçok farklı alanda kullanım alanı bulmaktadır.

Otomotiv / Lojistik