Genişletilmiş Metal

Kasso Genişletilmiş Metaller, ekonomik, dayanıklı, sürdürülebilir çok yönlü ürünlerdir, yapı kabuğu, iç mekan tavan kaplaması, güneş kontrolü paneli, yürüme yolu gibi birçok farklı uygulamada hem mimari hem de endüstriyel amaçlı olarak kullanılabilir.

 

Standart veya özel ölçülere göre yapılabilir ve hem sac hem de rulo halinde üretilebilmektedir.

 

Genişletilmiş Metal Modelleri

Kasso Genişletilmiş Metaller, malzeme, kalınlık, göz genişliği, göz yüksekliği, göz şekli gibi değişkenlerin kombinasyonları ile çok çeşitli seçenekler sunar.

 

Genişletilmiş metal modelleri pek çok farklı kombinasyonda üretilebilmektedir, yapının ve tasarımın ihtiyacına yönelik geçirgenlik, dağılım, çap, delik ara boşluk parametreleri düzenlenerek mevcut ve tamamen talebinize göre özel üretim yapılabilmektedir.

 

Genişletilmiş Metal Kullanım Alanları

Genişletilmiş Metaller işlevsellik, hafiflik ve sürdürülebilirlik avantajları ile mimari, inşaat, otomotiv, kimya, enerji, gıda gibi çeşitli alanda kullanım alanı bulunmaktadır.

 

Genişletilmiş Metal Çeşitleri

Genişletilmiş metal çeşitlerinden en çok tercih edilen seçenekleri bu sayfada bulabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Çerçeve Detayı

KASSO Paneller proje ihtiyacına göre düz, bükümlü veya çerçeveli olarak üretilebilir. Prensip detayı bu bölümde görebilirsiniz, panel ve yapısal detaylar tamamen özelleştirilebilir, patentli çerçeveleme sistemleri ile montaja hazır olarak tedarik edilebilir.

Öne Çıkan Çerçeve Detayı

Malzemeler ve Yüzeyler

KASSO, ürünlerini geniş bir malzeme yelpazesinde sunmaktadır. En çok tercih edilen malzemelerin özellikleri burada bulabilirsiniz.

Detaylı İncele
Malzemeler ve Yüzeyler