Metal Cephe Kaplamaları

Metal cephe giydirme sistemleri, yeni yapılarda veya mevcut binaların dış mekan yenilenmesinde kullanıldığında projenin ifadesini işlevsel ve estetiksel olarak bir üst seviyeye taşır.

 

Metal cephe kaplamaları , tasarımı için temel performans faktörleri; dayanıklılık, yangına dayanıklılık, ısı yalıtımı (U değeri), akustik yalıtım, çevresel faktörler, rüzgar hareketidir.

 

KASSO ürün yelpazesi, her bir projenin tasarım yönünü estetik, teknik ve ekonomik koşullara uygun olarak karşılamak için çeşitli formlarda, sistemlerde / detaylarda, malzemelerde, boyutlarda ve renklerde genişletilmiş metal, delikli metal, desenli kesim metal seçenekleri sunar.

 

Tamamlanmış çift cidarlı cephe, güneş kontrol / güneş kırıcı panelleri ve hareketli cephe sistemleri referans projeleri, KASSO Metal Cephe Kaplama ürünlerinin sonsuz olanaklarını göstermektedir.

app5

İkincil Cephe

Çift cidarlı cepheler çok katmanlı yapıya sahiptir. Katmanlar arasında yer alan boşluk, sıcaklık değişimlerine, rüzgara ve sese karşı yalıtım sağlar; hem yüksek hem de düşük sıcaklıklar için binanın ısıl verimliliğini artırmayı hedefler. Yarı opak/saydam cephe, termal-işitsel konfor ve iklimlendirme maliyetlerinde avantaj sağlar.

Detaylı İncele
İkincil Cephe
Güneş Kırıcı

Güneş Kırıcı

Alüminyum Louvre Sistemleri, farklı hava koşullarına, havalandırma ve estetik taleplerine cevap verebilecek bir sistem çözümü sunar.

 

Detaylı İncele

Dinamik Cephe

Hareketli cepheller yapılara hem görsel hem de fonksiyonel avantajlar sunar. İç mekanda ışık ve gölge kontrolü imkanı sağlarken, yapıların dış kabuğunda dinamik, değişken bir cephe görüntüsü oluşturur.

 

 

 

Detaylı İncele
Dinamik Cephe