Hizmetler

Tasarım ve Planlama Hizmetleri

Tasarım aşamasında, konseptin gerçeğe dönüşmesini sağlamak ve fikirleri teknik, pratik bir çözüm haline getirmek için, mimarlar, mühendisler ve müteahhitler arasındaki işbirliği önem taşımaktadır. KASSO, her projenin özgünlüğünün tasarımın ayrılmaz bir parçası olduğunun bilincindedir. Temellerimiz, farklı ihtiyaçları, hedefleri ele almak ve bunları, biçim, özellik ve işlevi birleştiren çarpıcı metal kaplama çözümleri sunma yetkinliğimize dayanır.

 

Tasarım ve Planlama Hizmetleri

45 Yıllık Mühendislik Deneyimi

KASSO Mühendislik, kalite, performans, maliyet-verimlilik ve estetik arasındaki dengeyi sağlamayı amaçlar. Deneyimli mühendis, mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz konsept tasarımından kuruluma kadar projenin her aşamasına katkı sağlamayı amaçlar. 45 yıllık bilgi birikimi ve mühendislik deneyimi ile işlenmiş metal üretimine Ar-Ge altyapımızla devam ediyoruz.

45 Yıllık Mühendislik Deneyimi

Üretim Kapasitesi

En yüksek yıllık metal levha işleme kapasitesiyle firmamız sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiş sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile pazar lideri konumundadır. Güvenilir ve tutarlı ürün arzı, kontrol edilebilir kalite ve teslimatta hız sağlamak için, tüm çalışmalarımız süresince en son teknolojiyi kalıcı kılmaya ve patentli makine parkını tam verimle çalıştırmaya inanıyoruz.

 

 

 

Üretim Kapasitesi

Kurulum Desteği

Projeyi tasarım ve değer mühendisliği aşamalarından üretim, zamanında teslimat ve saha yönetimine kadar sürecin bir parçası olarak kurulum sürecine destek sağlıyoruz. Mimari uygulamalarda işlenmiş metal levha işleri için montaj sistemlerinin geliştirilmesinde çözümler ve teknik destek sunuyoruz.  

 

 

 

Kurulum Desteği