Yürüme Yolu

Bu ürün yelpazesi yürüyüş yolları, kediyolları, iç ve dış merdiven basamakları ve erişim platformları olarak kullanılmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz her projeye uygun çözüm sunabilmektedir, endüstriyel ve mimari uygulamalar için en çok tercih edilen ürünler aşağıda paylaşılmaktadır.Öne çıkan özellikler:

Güvenlik ve Kayma Dayanımı: Özel ürün gamı, yürüyüş yolları, platformlar, iskeleler, merdivenler ve basamaklar için idealdir. Çift yönlü kabartmalı tasarım artırılmış kayma direnci ile güvenlik sağlarken aynı zamanda su tahliyesi sağlar.

 

Montaj Kolaylığı: Ürünlerimiz, özel ekstrüzyon profil çerçeveler ve bağlantı delikli monoblok büküm çözümleri ile montaj kolaylığı sağlayacak şekilde şartnamelere uygun şekilde üretilmektedir.

 

Geniş Ürün Yelpazesi: Kasso yürüyüş yolları delikli, kabartmalı, delikli&kabartmalı metal ve genişletilmiş metal olarak pek çok formda ve çelik, galvanizli çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi birçok malzeme seçeneğinde mevcuttur.

 

Yük Kapasitesi: Metal ızgaralarımız düşük sabit ağırlığa sahiptir ve yüksek yük kapasiteleri sunar. Bu özellikleri sayesinde daha az altyapı gerektiğinden, konvansiyonel sistemlere göre çelik konstrüksiyon ihtiyacında avantaj sağlar.


Quality: Our metal gratings have a low dead weight and offer thehigh load capacities. Increasingly, this gives our stair tread and metals stair an advantage over open mesh flooring in steel construction, as less substructure is required due to the load capacity in longitudinal direction.

 

_DSC2499
100_4052