Delikli Metal

KASSO Delikli Metal malzemeler, malzeme, kalınlık, delik çapı, delik şekli, delikara mesafesi gibi değişkenlerin kombinasyonları ile çok çeşitli seçenekler sunar. Asma tavan, cepheler, güneş kontrol panelleri, çift cidarlı cephe uygulamalar gibi birçok farklı uygulamada kullanıma uygundur.

 

Teknik ekibimiz akustik, ışık geçirgenliği ve havalandırma gereksinimlerinin yanı sıra estetik özellikler konusunda çözümler sunabilir ve bütçe, tasarım, montaj gereksinimlerine uygun önerilerde bulunabilir.

 

Delikli metaller standart veya özel ölçülere göre yapılabilir ve hem levha hem de rulo olarak üretilebilmektedir. Delikli sac levha modelleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Öne Çıkan Çerçeve Detayı

KASSO Paneller proje ihtiyacına göre düz, bükümlü veya çerçeveli olarak üretilebilir. Prensip detayı bu bölümde görebilirsiniz, panel ve yapısal detaylar tamamen özelleştirilebilir, patentli çerçeveleme sistemleri ile montaja hazır olarak tedarik edilebilir.

Öne Çıkan Çerçeve Detayı

Malzemeler ve Yüzeyler

KASSO Metal Paneller, tasarımcılara ve mimarlara sınırsız tasarımlar oluşturma özgürlüğü sağlayan birçok yüzey bitiş ve malzemeler seçenekleri ile mevcuttur.

Detaylı İncele
Malzemeler ve Yüzeyler